Belicí krém Melano Block RETIN A GIGI 30ml

Neohodnoceno

Aktivní osvětlovací krém předchází vzniku a zesvětlování pigmentových skvrn.

1 800 Kč 1 487,60 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 33124
Belicí krém Melano Block RETIN A GIGI 30ml
Neohodnoceno
melano block retin a gigi
Novinka

Detailní popis produktu

Aktivní noční krém brání vzniku nových pigmentových skvrn. Depigmentuje, obnovuje a vyhlazuje reliéf kůže. Doporučuje se používat ve spojení s produktem pro aktivní obnovu a odlupování. Ve spojení s rozkládajícími melaninovými přípravky poskytuje trvalý a výrazný výsledek při zesvětlování pigmentových skvrn různé etiologie. Doporučuje se používat před a po agresivních procedurách a při náchylnosti k tvorbě pigmentových skvrn.

Přípravek působí na kůži snižováním tvorby melaninu a prevencí přechodu melaninu z melanozomů do keratinocytů. Brání enzymatickému štěpení melaninu a oxidaci. Normalizuje produkci světlého pigmentu eumelaninu a zpomaluje tvorbu feomelaninu, což zajistí rovnoměrný tón a zářivost.

Použití: Přípravek se používá ve večerních hodinách. Omyjte obličej čisticím prostředkem, otřete kůži aktivním lotionem, naneste krém na celý obličej.

Aktivní ingredience: kyselina oktadecenediová, kyselina tranexamová, Pentaclethra macroloba, arbutin, močovina, extrakt hnědé rýže, extrakt řepkového oleje, kyselina ferulová.