ABC

Hydratační krém s niacinamidem VITA B3 - ABC pH formula
Novinka
od 990 Kč
Externí sklad

Vitamin B3 je nezbytný pro prevenci a odvrácení viditelného zarudnutí, pigmentových změn a známek stárnutí pleti. V laboratořích pHformula vyvinuli vysoce koncentrovaný krém s vitaminem B3 s 24hodinovým hydratačním účinkem, který poskytuje okamžitou a intenzivní hydrataci. Přípravek Vitamin B3 cream má lehkou texturu a obsahuje niacinamid o předepsané síle, který má vynikající účinky na korekci pleti a je ideální pro každodenní a celoroční použití. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH104
Hydratační krém s retinolem VITA A - ABC pH formula
Novinka
od 1 221 Kč
Externí sklad

Přípravek VITA A cream obsahuje čistý retinol a měl by se používat při pokročilé léčbě stárnoucí pokožky. Retinol pomáhá stimulovat regeneraci buněk a snižuje výskyt jemných linek, vrásek a stařeckých skvrn způsobených fotografickým i skutečným stárnutím pleti. Retinol je také účinný při odstraňování jizev po akné a skvrn, které často provází problematickou pleť. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH103
Hydratační krém s vitamínem C VITA C - ABC pH formula
Novinka
od 1 100 Kč
Externí sklad

řípravek VITA A cream obsahuje čistý retinol a měl by se používat při pokročilé léčbě stárnoucí pokožky. Retinol pomáhá stimulovat regeneraci buněk a snižuje výskyt jemných linek, vrásek a stařeckých skvrn způsobených fotografickým i skutečným stárnutím pleti. Retinol je také účinný při odstraňování jizev po akné a skvrn, které často provází problematickou pleť. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH105
ABC minikit box closed 600x492
Novinka
2 717 Kč
Externí sklad

Sada Obsahuje:

  • VITA C Hydratační krém s vitamínem C 20ml
  • VITA B3 Hydratační krém s niacinamidem 20ml
  • VITA A Hydratační krém s retinolem 20ml
Kód: PH217
50ml VITA A mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Vysoce účinná omlazující maska, která přes noc urychluje obnovu pleti a omezuje projevy stárnutí pokožky. Aktivní retinol v mikrokapslích pomáhá zvyšovat výměnu buněk, pokožka je zdravá a zářivá.

Kód: PH011
50ml VITA B3 mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Tato bohatá krémová maska jemně a mírně hydratuje, zmírňuje zarudnutí a zklidňuje citlivou pokožku. Obsahuje velké množství přírodních výtažků a niacinamid, které posilují kožní bariéru a její schopnost vyrovnat se s vnějšími vlivy.

Kód: PH012
50ml VITA C mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Noční hydratační maska plná vitaminu C na ozdravení suché, namáhané pokožky. Díky jedinečnému složení je pokožka hydratovaná průběžně, což zajišťuje pružnost pokožky po dlouhou dobu. Pomáhá obnovovat míru hydratace, pokožka je zdravější a hladší.

Kód: PH014
7 položek celkem