30ml AC recovery 600x654
Novinka
1 386 Kč
Externí sklad

Přípravek A.C. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: PH151
MD ac homecare kit bags
Novinka
3 003 Kč
Externí sklad

SADA MD A.C.N.E. OBSAHUJE :

MD E.X.F.O. cleanse 100 ml 

MD A.C. recovery 30 ml

MD P.O.S.T. recovery cream 50 ml

Kód: MD202N
20ml ACTIVE formula 600x700
Novinka
1 507 Kč
Externí sklad

Přípravek A.C.T.I.V.E. formula je speciálně vyvinutý tak, aby sloužil k přípravě pokožky před nebo během resurfacingu pomocí přípravků pHformula a pomáhá normalizovat všechny kožní poruchy a onemocnění a udržovat celkové výsledky.

Kód: PH142
50ml AGE active tube box
Novinka
1 727 Kč
Externí sklad

Přípravek MD A.G.E. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: MD112
MD age homecare kit bags
Novinka
3 113 Kč
Externí sklad

SADA MD A.G.E. OBSAHUJE :

MD E.X.F.O. cleanse 100 ml

MD A.G.E. recovery 30 ml

MD P.O.S.T. recovery cream 50 ml

Kód: MD200N
30ml AGE recovery 600x640
Novinka
1 386 Kč
Externí sklad

Přípravek A.G.E. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: PH005N
50ml AC active tube box
Novinka
1 727 Kč
Externí sklad

Přípravek MD A.C. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: MD114
50ml SYNERGY serum tube box
Novinka
2 189 Kč
Externí sklad

Přípravek MD A.C.T.I.V.E. formula je speciálně vyvinutý tak, aby sloužil k přípravě pokožky před nebo během resurfacingu pomocí přípravků pHformula a pomáhá normalizovat všechny kožní poruchy a onemocnění a udržovat celkové výsledky.

Kód: MD106
CC cream new
Novinka
1 243 Kč
Externí sklad

Multifunkční korekční pleťový krém C.C. cream okamžitě minimalizuje vzhled nedokonalostí, a sluneční filtry zároveň blokují UVA-UVB záření, které urychluje stárnutí pleti. Vylepšená receptura obsahuje novou generaci polymeru, který vytváří na pokožce ochranný film zajišťující odolnost proti vodě. Ideální pro použití po dermatologických zákrocích včetně lehkého až středně silného chemického peelingu, laserového resurfacingu a epilaci IPL.

Kód: PH176
50ml CR active tube box
Novinka
1 727 Kč
Externí sklad

Přípravek MD C.R. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: MD115
MD cr homecare kit bags
Novinka
3 025 Kč
Externí sklad

SADA MD C.R. OBSAHUJE :

MD E.X.F.O. cleanse 100 ml 

MD C.R. recovery 30 ml

MD P.O.S.T. recovery cream 50 ml

Kód: MD203N
30ml CR recovery 600x588
Novinka
1 386 Kč
Externí sklad

Přípravek C.R. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: PH152
CRYSTALEYES
Novinka
352 Kč
Externí sklad

Inovativní náplasti s hydratační mikrotechnologií vyhlazují jemné linky, zmírňují otoky a mají okamžitý liftingový a vypínací efekt v oblasti očního okolí.

Kód: PH094
100ml exfo cleanse 600x623
Novinka
od 693 Kč
Externí sklad

Jemný čistící exfoliační přípravek, který pomáhá účinně odstraňovat make-up a nečistoty. Obsahuje specifické účinné látky, které pomáhají uvolňovat hrubé, zrohovatělé buňky, a proto je ideální pro použití v kombinaci se všemi přípravky pHformula používanými při resurfacingu pokožky.

Kód: PH013
100ml exfo cleanse tube and box
Novinka
869 Kč
Externí sklad

Jemný čistící exfoliační přípravek, který pomáhá účinně odstraňovat make-up a nečistoty. Obsahuje specifické účinné látky, které pomáhají uvolňovat hrubé, zrohovatělé buňky, a proto je ideální pro použití v kombinaci se všemi přípravky pHformula používanými při resurfacingu pokožky.

Kód: MD133
20ml eye recovery
Novinka
1 551 Kč
Externí sklad

Přípravek MD pHformula E.Y.E. recovery je velmi účinný, ale šetrný přípravek obsahující převratnou složku bakuchiol, rostlinný extrakt, který prokazatelně působí podobně jako retinol a redukuje známky stárnutí pleti, aniž by dráždil pokožku. Společně s bakuchiolem obsahuje jedinečný komplex peptidů, chrysinimidu a argininu, který pomáhá redukovat viditelné jemné linky a vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima. Je rovněž ideální pro použití v oblasti pod obočím pro okamžitý lifting a zpevnění.

Kód: MD116
20ml eye recovery 600x660
Novinka
1 441 Kč
Externí sklad

Přípravek pHformula E.Y.E. recovery je velmi účinný, ale šetrný přípravek obsahující převratnou složku bakuchiol, rostlinný extrakt, který prokazatelně působí podobně jako retinol a redukuje známky stárnutí pleti, aniž by dráždil pokožku. Společně s bakuchiolem. Obsahuje jedinečný komplex peptidů, chrysinimidu a argininu, který pomáhá redukovat viditelné jemné linky a vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima. Je rovněž ideální pro použití v oblasti pod obočím pro okamžitý lifting a zpevnění.

Kód: PH038N
foam cleanse 11
Novinka
869 Kč
Externí sklad

Přípravek FOAM cleanse účinně odstraňuje make-up a nečistoty, a přitom pokožku chrání před účinky městského znečištění. Jeho složení je bohaté na základní minerály, které udržují zdravou rovnováhu, zatímco bisabolol a D-panthenol mají hydratační a zklidňující vlastnosti.

Kód: PH015
100ml gel cleanse
Novinka
693 Kč
Externí sklad

Jemný čistící gel bez obsahu mýdla pro všechny typy pleti. Důkladně odstraňuje nečistoty bez narušení přirozené rovnováhy hydratace pokožky, zanechává pokožku čistou a svěží.

Kód: PH009
50ml hand perfection cream box
Novinka
407 Kč
Externí sklad

Ruce jsou jedním z prvních míst, na kterých se projevují známky stárnutí. Stárnutí rukou způsobené vnějšími vlivy se projevuje změnami pigmentace, vrásek a textury pleti v důsledku trvalého vystavení ultrafialovému záření a vlivu okolního prostředí. Multifunkční krém na ruce je ideálním pěstícím krémem, který zmírňuje viditelné známky stárnutí a udržuje pokožku zdravou, jemnou a hebkou.

Kód: PH074
H20 flash web 600x600
Novinka
759 Kč
Externí sklad

Tato pramenitá voda bohatá na minerály je ideální pro každodenní použití ke zklidnění citlivé pokožky, zklidnění a osvěžení pokožky po čištění a hydrataci a osvěžení v teplejším počasí. Lze ji také použít pro fixaci make-upu. Obsahuje výtažek z kigélie africké, která má magické vlastnosti.

Kód: PH090
SOS lip rescue
Novinka
517 Kč
Externí sklad

Léčivý balzám s obsahem látek s mnoha blahodárnými účinky zajišťující zejména okamžité hojení a optimální komfort pro suché, popraskané a bolavé rty.

Kód: PH036
hydra serum dropper
Novinka
2 200 Kč
Externí sklad

Koncentrované korekční sérum HYDRA obsahuje specializovanou směs účinných látek a složek vážících vlhkost, které intenzivně hydratují nejhlubší povrchové vrstvy pleti.

Kód: PH068
50ml SOS hydra gel mask
Novinka
968 Kč
Externí sklad

SOS hydratační gelová maska je osvěžující, hydratační a zklidňující gelová maska, která pomáhá zklidnit suchou a podrážděnou pokožku. Díky svému složení posiluje přirozenou kožní bariéru a výrazně redukuje transepidermální ztrátu vody, neboť kyselina hyaluronová v pokožce zvyšuje zásoby vody a zlepšuje pružnost a hebkost pokožky.

Kód: PH034
20ml point age reverse
Novinka
2 024 Kč
Externí sklad

Obsahuje množství peptidů a rostlinných složek, které pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí pokožky a podporují její pevnost a pružnost. Tento pokročilý peptidový komplex pomáhá stimulovat syntézu kolagenu a glykosaminoglykanů. Jedinečná kombinace antioxidantů a účinných látek pomáhá omezovat projevy předčasného stárnutí a poškození způsobené sluncem.

Kód: PH077N
Hydratační krém s niacinamidem VITA B3 - ABC pH formula
Novinka
od 990 Kč
Externí sklad

Vitamin B3 je nezbytný pro prevenci a odvrácení viditelného zarudnutí, pigmentových změn a známek stárnutí pleti. V laboratořích pHformula vyvinuli vysoce koncentrovaný krém s vitaminem B3 s 24hodinovým hydratačním účinkem, který poskytuje okamžitou a intenzivní hydrataci. Přípravek Vitamin B3 cream má lehkou texturu a obsahuje niacinamid o předepsané síle, který má vynikající účinky na korekci pleti a je ideální pro každodenní a celoroční použití. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH104
Hydratační krém s retinolem VITA A - ABC pH formula
Novinka
od 1 221 Kč
Externí sklad

Přípravek VITA A cream obsahuje čistý retinol a měl by se používat při pokročilé léčbě stárnoucí pokožky. Retinol pomáhá stimulovat regeneraci buněk a snižuje výskyt jemných linek, vrásek a stařeckých skvrn způsobených fotografickým i skutečným stárnutím pleti. Retinol je také účinný při odstraňování jizev po akné a skvrn, které často provází problematickou pleť. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH103
Hydratační krém s vitamínem C VITA C - ABC pH formula
Novinka
od 1 100 Kč
Externí sklad

řípravek VITA A cream obsahuje čistý retinol a měl by se používat při pokročilé léčbě stárnoucí pokožky. Retinol pomáhá stimulovat regeneraci buněk a snižuje výskyt jemných linek, vrásek a stařeckých skvrn způsobených fotografickým i skutečným stárnutím pleti. Retinol je také účinný při odstraňování jizev po akné a skvrn, které často provází problematickou pleť. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Kód: PH105
Kompaktní make-up s SPF50+ DEFENCE pH formula 10g
1 507 Kč
Externí sklad

Multifunkční korekční pleťový krém C.C. cream okamžitě minimalizuje vzhled nedokonalostí, a sluneční filtry zároveň blokují UVA-UVB záření, které urychluje stárnutí pleti. Vylepšená receptura obsahuje novou generaci polymeru, který vytváří na pokožce ochranný film zajišťující odolnost proti vodě. Ideální pro použití po dermatologických zákrocích včetně lehkého až středně silného chemického peelingu, laserového resurfacingu a epilaci IPL.

Kód: PH302
50ml MELA active tube box
Novinka
1 848 Kč
Externí sklad

Přípravek MD M.E.L.A. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: MD134
MD mela homecare kit bags
Novinka
3 234 Kč
Externí sklad

SADA MD M.E.L.A. OBSAHUJE :

MD E.X.F.O. cleanse 100 ml 

MD M.E.L.A. recovery  30 m

MD P.O.S.T. recovery cream 50 ml

Kód: MD201N
30ml MELA recovery 600x643
Novinka
1 507 Kč
Externí sklad

Přípravek M.E.L.A. recovery je speciálně vyvinut tak, aby během léčby působil v součinnosti s přípravky pHformula používanými k resurfacingu pokožky. Jedinečná kombinace účinných látek působí synergicky a pomáhá urychlit obnovu pokožky, udržovat její celkové zdraví a předcházet poškození v budoucnu.

Kód: PH006N
mela serum
Novinka
2 244 Kč
Externí sklad

Koncentrované korekční sérum MELA obsahuje specializovanou směs účinných látek a složek vážících vlhkost, které sjednocují tón barvy pleti a redukují hyperpigmentaci, zanechávají pokožku zdravou a hydratovanou.

Kód: PH073
ABC minikit box closed 600x492
Novinka
2 717 Kč
Externí sklad

Sada Obsahuje:

  • VITA C Hydratační krém s vitamínem C 20ml
  • VITA B3 Hydratační krém s niacinamidem 20ml
  • VITA A Hydratační krém s retinolem 20ml
Kód: PH217
50ml Neck recovery tubesbox 600x679
Novinka
1 386 Kč
Externí sklad

Obsahuje unikátní, vysoce účinný komplex glykoproteinů na vypnutí, zpevnění a vyhlazení ochablé a stárnoucí pokožky na krku a dekoltu. Přípravek pHformula N.E.C.K. recovery zlepšuje pružnost a míru hydratace pokožky, a zároveň zlepšuje texturu této jemné pokožky a dodává jí zdravější vzhled i pocit.

Kód: PH016N
50ml SOS rescue cream
Novinka
1 155 Kč
Externí sklad

Přípravek SOS obnovující krém pomáhá chránit pokožku před ztrátou vlhkosti, hydratuje a pečuje o velmi vysušenou nebo přecitlivělou pokožku.

Kód: PH037N
20ml point multi protect
Novinka
2 024 Kč
Externí sklad

Hydratační krém proti stárnutí s obsahem peptidů a ochranným faktorem SPF 15. Je určený pro citlivou pokožku nebo pokožku namáhanou vlivy okolního prostředí. Jedinečný hydratační krém, který obnovuje, hydratuje a chrání pokožku a zároveň působí tišivě a zanechává pokožku zklidněnou. Ideální pro denní použití.

Kód: PH075N
50ml VITA A mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Vysoce účinná omlazující maska, která přes noc urychluje obnovu pleti a omezuje projevy stárnutí pokožky. Aktivní retinol v mikrokapslích pomáhá zvyšovat výměnu buněk, pokožka je zdravá a zářivá.

Kód: PH011
P.O.S.T. Regenerační krém - 365 pH formula
Novinka
od 1 617 Kč
Externí sklad

Jemný čistící exfoliační přípravek, který pomáhá účinně odstraňovat make-up a nečistoty. Obsahuje specifické účinné látky, které pomáhají uvolňovat hrubé, zrohovatělé buňky, a proto je ideální pro použití v kombinaci se všemi přípravky pHformula používanými při resurfacingu pokožky.

Kód: PH018
50ml POST recovery tube box
Novinka
1 793 Kč
Externí sklad

Tento bohatý zvláčňující krém obsahuje směs zvlhčujících látek pro maximální hydrataci. Pomáhá zmírnit bezprostřední vysušení pokožky a má vynikající protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Kód: MD118
75ml Power tonic 2018 600x690
Novinka
869 Kč
Externí sklad

Přípravek P.O.W.E.R essence tonic obsahuje účinné složky, které zanechávají pokožku pevnou, hydratovanou a osvěženou. Přírodní složky dodávají pokožce vláhu a živiny a zlepšují její strukturu a zářivost. Přípravek se rychle vstřebává a připravuje pleť na lepší vstřebávání dalších produktů, například sér, a zároveň ji po celý den chrání.

Kód: PH039
D.E.R.M.A.B.R.A.S.I.O.N. homecare
Novinka
1 155 Kč
Externí sklad

Tento krémový přípravek je určen pro jemný, ale účinný resurfacing pokožky. Jeho složení s jemnou kombinací kyseliny salicylové a retinolu napomáhá povrchové exfoliaci a obnově buněk, čímž snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

Kód: PH098
50ml SOS repair cream
Novinka
1 507 Kč
Externí sklad

SOS rescue cream je výživný krém pro suchou až velmi suchou pleť, který na povrchu pokožky vytváří velmi účinný ochranný štít. Ideální k ochraně suché nebo větrem ošlehané pokožky a rtů. Jeho preventivní a ochranné účinky mají zásadní význam v boji proti stárnutí, protože v mnoha případech dokážou minimalizovat následky vlivů okolního prostředí na pokožku, a tím zpomalit proces stárnutí způsobeného vnějšími vlivy. Díky dostupnosti dobře prozkoumaných a chytrých složek můžeme nyní zajišťovat vynikající ochranné bariérové vlastnosti.

Kód: PH066N
50ml VITA B3 mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Tato bohatá krémová maska jemně a mírně hydratuje, zmírňuje zarudnutí a zklidňuje citlivou pokožku. Obsahuje velké množství přírodních výtažků a niacinamid, které posilují kožní bariéru a její schopnost vyrovnat se s vnějšími vlivy.

Kód: PH012
sos rescue oil
Novinka
1 386 Kč
Externí sklad

Dvoufázový olej SOS rescue oil obsahuje jedinečnou kombinaci směsí olejů a účinných látek z přírodních zdrojů, které dodávají pleti zdravý lesk a mladistvý vzhled. Zlepšuje tvorbu kolagenu, pomáhá zjemnit vzhled jemných linek a vrásek a zároveň viditelně zpevňuje pleť. Zajišťuje přirozenou ochrannou bariéru kůže.

Kód: PH028
50ml VITA C mask 1 600x900
Novinka
1 199 Kč
Externí sklad

Noční hydratační maska plná vitaminu C na ozdravení suché, namáhané pokožky. Díky jedinečnému složení je pokožka hydratovaná průběžně, což zajišťuje pružnost pokožky po dlouhou dobu. Pomáhá obnovovat míru hydratace, pokožka je zdravější a hladší.

Kód: PH014
SOS eye rescue with box2
Novinka
1 100 Kč
Externí sklad

Oční krém SOS rozjasňující oční krém od pHformula obsahuje kombinaci účinných látek, které pomáhají rozjasňovat, vyhlazovat a detoxikovat oční okolí. Obsahuje jedinečný komplex peptidů, který pomáhá redukovat viditelné jemné linky a vrásky, váčky a tmavé kruhy pod očima. Má složení bohaté na ceramidy identické s pokožkou, které pomáhají zvyšovat pružnost pokožky a zajišťovat hydrataci. Pigmenty odrážející světlo okamžitě rozjasní pleť očního okolí.

Kód: PH027
50ml MD SOS repair cream
Novinka
1 496 Kč
Externí sklad

MD SOS rescue cream je výživný krém pro suchou až velmi suchou pleť, který na povrchu pokožky vytváří velmi účinný ochranný štít. Ideální k ochraně suché nebo větrem ošlehané pokožky a rtů. Jeho preventivní a ochranné účinky mají zásadní význam v boji proti stárnutí, protože v mnoha případech dokážou minimalizovat následky vlivů okolního prostředí na pokožku, a tím zpomalit proces stárnutí způsobeného vnějšími vlivy. Díky dostupnosti dobře prozkoumaných a chytrých složek můžeme nyní zajišťovat vynikající ochranné bariérové vlastnosti.

Kód: MD119
20ml SPOT ON blemish active
Novinka
1 100 Kč
Externí sklad

Přípravek SPOT ON blemish active s rychlým účinkem pomáhá rychle vyčistit pokožku a zmírnit nepříjemné projevy propukajícího akné. Antimikrobiální složení okamžitě eliminuje bakterie, které způsobují akné, a kyselina salicylová proniká do pórů a čistí jizvy po akné.

Kód: PH003N
50ml SPOT ON moisture balance 600x591
Novinka
1 045 Kč
Externí sklad

Tento hydratační krém pro mladou pleť s rychlým vstřebáváním obsahuje jedinečnou kombinaci složek. Byl speciálně vyvinut tak, aby pokožku hydratoval, aniž by ji zatěžoval a aniž by se leskla. Zanechává pokožku hladkou a zdravější.

Kód: PH019
Nahoru
Další produkty
57 položek celkem