Rýžový peeling ESTER C GIGI

Neohodnoceno

Unikátní práškový exfoliant na bázi rýžového enzymu odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální a keratolytické účinky. Omlazující komplex obsahující rýžový enzym, ovesné vločky, kyselinu salicylovou a kyseliny z citrusových plodů účinně vyhlazují strukturu pokožky, regulují produkci melaninu a odstraňují odumřelé buňky.

Varianta:
2 370 Kč 1 155 Kč od 1 155 Kč 1 958,68 Kč bez DPH 954,55 Kč bez DPH od 954,55 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad Externí sklad Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
3.6.2024 3.6.2024 Zvolte variantu
Kód: 19080 19060 Zvolte variantu
Rýžový peeling ESTER C GIGI
Neohodnoceno
Daily Rice Exfoliator with box 19060
Novinka

Detailní popis produktu

Unikátní práškový exfoliant na bázi rýžového enzymu odstraňuje odumřelé kožní buňky, okamžitě vyhlazuje a rozjasňuje pokožku. Stimuluje regeneraci tkání, zklidňuje, má antiseptické, antibakteriální a keratolytické účinky. Omlazující komplex obsahující rýžový enzym, ovesné vločky, kyselinu salicylovou a kyseliny z citrusových plodů účinně vyhlazují strukturu pokožky, regulují produkci melaninu a odstraňují odumřelé buňky.

Peeling je vhodný i pro citlivou a problematickou pleť.

Použití: Smíchejte malé množství prášku s vodou a vytvořte kašovitou konzistenci, aplikujte na kůži kruhovými pohyby, a poté důkladně opláchněte. Peeling aplikujte jednou týdně.