Sada vyživující Holy Land JUVELAST

Neohodnoceno

JUVELAST KIT je inovativní a vysoce účinná sada přípravků na omlazení a výživu suché pleti. 

Sada obsahuje: JUVELAST SILNĚ VYŽIVUJÍCÍ SÉRUM, JUVELAST AKTIVNÍ DENNÍ KRÉM, JUVELAST INTENZIVNÍ NOČNÍ KRÉM.

2 850 Kč 2 355,37 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 138199
Sada vyživující Holy Land JUVELAST
Neohodnoceno
890 nourishing kit juvelast holy land
Akce

Detailní popis produktu

JUVELAST VÝŽIVNÁ SADA

JUVELAST KIT je inovativní a vysoce účinná sada přípravků na omlazení a výživu suché pleti. Všechny její produkty obsahují enzymy se schopností regenerovat DNA s komplexem peptidů mědi, jež se zakládají na dvou důmyslných přenašečových technologií, které zlepšují penetraci aktivních složek do hlubších vrstev kůže a umožňují kontinuální výživu, výrazné zlepšení povrchové struktury pokožky, evidentní zmenšení hloubky vrásek a zrychlení regeneračních procesů struktury pleti. Exkluzivní patent HL s názvem DNA CoFactor, patentové číslo 9,333,159 B2 prošel klinickými testy a vědecké studie potvrdily jeho výjimečnou účinnost při zlepšování povrchové struktury pokožky a vyhlazování hloubky vrásek.

SADA OBSAHUJE:

JUVELAST SILNĚ VYŽIVUJÍCÍ SÉRUM

Vydatné sérum vyživuje pleť, vyhlazuje vrásky a mimické vrásky, zlepšuje a posiluje strukturu kůže, udržuje přirozenou vlhkost a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Je obohaceno o komplex peptidů mědi, jenž působí jako aktivní přenašeč a umožňuje proniknutí a lepší absorpci mědi, která je nezbytnou složkou přispívající ke správnému fungování kožních buněk. Sérum navíc obsahuje liposom z extraktu huseníčku (Arabidopsis) na neutralizaci poškození volnými radikály, výtažek z přírodních olejů s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin na výživu pleti a ceramidy na zachování epidermální bariéry a prevenci ztráty přirozené hydratace pokožky.

JUVELAST AKTIVNÍ DENNÍ KRÉM

Aktivní zvlhčující denní krém dodává hydrataci a výživu. Zjemňuje vrásky, zlepšuje strukturu kůže, regeneruje její vitalitu a zpomaluje procesy stárnutí. Je obohacený o komplex peptidů mědi. Krém navíc obsahuje liposom z extraktu huseníčku (Arabidopsis) na neutralizaci poškození volnými radikály, kyselinu hyaluronovou, výtažky z přírodních olejů s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin na výživu pleti a ceramidy na zachování epidermální bariéry a prevenci ztráty přirozené hydratace pokožky.

JUVELAST INTENZIVNÍ NOČNÍ KRÉM

Intenzivní noční krém vyživuje a regeneruje pokožku, zlepšuje její elasticitu, vyhlazuje vrásky a zpomaluje stárnutí kůže. Je obohacený o komplex peptidů mědi. Krém krom toho obsahuje liposom z extraktu huseníčku (Arabidopsis) na neutralizaci poškození volnými radikály, bambucké máslo, které vyživuje a působí jako prevence suché pleti, vitamin B3 a provitamin B5, jež dodávají elasticitu a vitalitu a kyselinu hyaluronovou na zjemnění vrásek.