Krém hydratační s kolagenem Christina 60 ml LINE REPAIR HYDRA

937
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Line Repair Hydra Elastin Collagen, 60ml

Lehký hydratační krém s výtažky z mořských řas v kombinací s rostlinnými výtažky redukuje výskyt jemných linek a vrásek. Činí pokožku jemnou a hladkou, nezanechává mastný lesk.


  • 576,86 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 4.12.2023
698 Kč
Kategorie: Denní pleťové krémy
 

Aktivní látky:

Mořský obnovující komplex - aktivní komplex s mořským hydrolyzovaným kolagenem, mořským hydrolyzovaným elastinem a medovým extraktem.  Mořský elastin a med poskytují aminokyseliny fibroblastům, podporují tvorbu nových elastinových vláken a zlepšují schopnost zadržovat vlhkost.

Aktivní složka mořských bakterií - aktivní bakteriální složka získaná z mořských mikroorganismů v blízkosti Indického oceánu. Nastartuje produkci lipidů a proteinů, posiluje ochrannou bariéru, udržuje pokožku hydratovanou, jemnou a pružnou. 

Kyselina tri-hyaluronová – obsahuje kombinaci 3 frakcí kyseliny hyaluronové, speciálně navržených pro dosažení různých biologických účinků. Vysoká molekulová hmotnost - pro zvlhčení a obnovu kožní bariéry, střední molekula - pro dlouhodobé zadržování vlhkosti v epidermis a enkapsulovaná forma - jako výplň vrásek v horních vrstvách dermis. 

Použití:

Naneste přípravek rovnoměrnou vrstvou na  pokožku obličeje, krku a dekoltu. Zapracujte do úplného vstřebání.