Sprej hydratační osvěžující Christina 100 ml Superfood LINE REPAIR NUTRIENT

Neohodnoceno

Line Repair Nutrient Superfood Aqua Mist, 100ml

Hydratační osvěžující sprej s účinnými aktivními látkami pro dlouhodobou hydrataci pokožky. Slouží jako ochranná bariéra, podporuje pružnost, elastičnost a pohodlí pleti během dne.

495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 701
Sprej hydratační osvěžující Christina 100 ml Superfood LINE REPAIR NUTRIENT
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Aktivní látky:

Extrakt z lněných semínek - zvyšuje počet epidermálních lipidů pro elastičnost a odolnost pleti. Chrání před vysušením a podrážděním.
Aktivní složka mořských bakterií - spouští produkci lipidů a bílkovin, posiluje ochrannou kožní bariéru a udržuje pokožku hydratovanou, měkkou a elastickou.

Zvyšuje množství filagrinu, předchůdce molekul NMF, který pomáhá udržovat vlhkost v buňkách.

Hydratační štít - patentovaný komplex derivátů přírodních cukrů (xylitylglucoside, anhydroxylitol a xylitol) pro dlouhodobou hydrataci. Zotavuje dehydratovanou pleť, posiluje kožní bariéru a optimalizuje zadržování vody zvýšením NMF a kyseliny hyaluronové.

Plody goji – známé jako „superfood“ hrají důležitou roli v tradiční ozdravující péči, obnovují vitalitu a stimulují obnovu tkání. Efektivně snižuje aktivitu tyrosinázy a obsah melaninu v pokožce, snižuje hyperpigmentaci a nerovnoměrný tón. Obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, které snižují oxidační stres, obnovují vitalitu a stimulují obnovu tkání. Podporujte dlouholetost fibroblastů odpovědných za produkci kolagenu a elastinu pleti.


Použití:

Držte sprej 20-30 cm od pokožky a nastříkejte na obličej. Nechte zaschnout. Lze aplikovat několikrát za den.