QBS enzymatický peeling TEXTURE GIGI 50ml

Neohodnoceno

Enzymatický, povrchový, stimulující peeling. Jeho působení je založeno na jádru aktivních enzymů s čistícími vlastnostmi a inovativním komplexu TPC5®, který pomáhá udržovat optimální mikrobiom a hladkou texturu pokožky.

1 100 Kč 909,09 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 23110
QBS enzymatický peeling TEXTURE GIGI 50ml
Neohodnoceno
23110 TE QBS Peel with box 1
Novinka

Detailní popis produktu

Enzymatický, povrchový, stimulující peeling. Jeho působení je založeno na jádru aktivních enzymů s čistícími vlastnostmi a inovativním komplexu TPC5®, který pomáhá udržovat optimální mikrobiom a hladkou texturu pokožky. Peeling odstraňuje odumřelé buňky nahromaděné ve stratum corneum ktere narušují obnovu pokožky. Zároveň nepoškozuje mladé, sotva narozené buňky a spirulina obsažená ve složení je chrání a stimuluje růst. Po peelingu se textura pleti vyhlazuje a zesvětluje, vrásky se vyhlazují, zvyšuje se turgor pleti a obličej získává úžasný vnitřní jas mládí. Nezpůsobuje podráždění. Vhodné pro osoby s citlivou pokožkou.

Aktivní složky: Bromelain, kofein, extrakt z levandulového oleje, extrakt z bobů Arabica, olej z neroli, kyselina polyglutamová, spirulina, DMAE, kyselina jablečná, šťáva z kořene jakonu, kyselina mléčná, kyselina glykolová, Bacillus fermen, extrakt z chlorelly, peptidy, laktobacily.

Způsob použití: peeling se aplikuje masážními pohyby na oblast obličeje a dekoltu po dobu 10 minut. Po 10 minutách u první i druhé možnosti se peeling důkladně smyje vodou.