Okysličující peeling Christina 60 ml LINE REPAIR GLOW

902
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Line Repair Glow Oxygen Peel, 60ml

Jemný exfoliační gel s enzymy z ananasu a moruše v kombinaci s extraktem planktonu osvěžuje a povzbuzuje unavenou pleť. Nasycuje buňky kyslíkem a energií, podporuje buněčné dýchání a mikrocirkulaci. Odstraňuje odumřelé buňky, odhaluje mladé a zdravé buňky. Napomáhá vstřebávání potřebných živin, aby pokožka získala vitální a zářivý vzhled.


  • 701,65 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 5.10.2023
849 Kč
Kategorie: Pleťové peelingy
 

Aktivní látky:

Planktonní řasy - produkují velké množství kyslíku a dodávají jej pokožce. Obohacené o arginin ferulát (esenciální aminokyseliny) a kyselinu ferulovou chrání pokožky. Stimulují produkci buněk v epidermis a proteinových vláken v dermis. Mají antibakteriální vlastnosti a zlepšují krevní oběh.

Keratolytický komplex - kyselina salicylová (BHA) v kombinaci s výtažky z moruše a ananasu obsahuje botanické enzymy: pektin a bromelain. Podporuje jemnou exfoliaci a obnovu buněk. Vyrovnává tón pleti.

Výtažek z vilínu virginského – známý jako Hamamelis, obsahuje velké množství tříslovin, které snižují zarudnutí a záněty, podporují hojení narušené nebo zanícené pokožky.

Použití:

Jednou týdně naneste rovnoměrnou vrstvu na čistou a suchou pokožku. Nechte působit 3-5 minut. Důkladně smyjte.

POZNÁMKA: Pro zvýšení exfoliačního účinku proveďte jemnou krouživou masáž vatovými tampony. Poté smyjte.