Výživná pěnová maska New Age G4 GIGI 75ml

Neohodnoceno

S naší revoluční hydratační maskou řady New Age G4 se vaše péče o ně posune skokem vpřed. Vzdušná zklidňující pěnová textura pomáhá zavádět vlhkost do horní vrstvy pokožky a zlepšuje zadržování přirozené vlhkosti ve všech vrstvách. Výživná pěnová maska díky svému jedinečnému složení zvyšuje regenerační schopnost pokožky, zlepšuje a zpevňuje její texturu.

1 840 Kč 1 520,66 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 20224
Výživná pěnová maska New Age G4 GIGI 75ml
Neohodnoceno
20224 NA G4 Nutritious Mousse Mask
Novinka

Detailní popis produktu

S naší revoluční hydratační maskou řady New Age G4 se vaše péče o ně posune skokem vpřed. Vzdušná zklidňující pěnová textura pomáhá zavádět vlhkost do horní vrstvy pokožky a zlepšuje zadržování přirozené vlhkosti ve všech vrstvách. Výživná pěnová maska díky svému jedinečnému složení zvyšuje regenerační schopnost pokožky, zlepšuje a zpevňuje její texturu. Aromaterapeutické extrakty zklidňují pokožku a pomáhají uvolnit nahromaděný stres. Výsledkem ošetření je pleť hladší, obohacená vlhkostí, jemná a svěží.

Účinné látky: Ceramide 2 Sym lift, Gatuline, vitamín E, kyselina jantarová, vyživující olejový komplex, Copper Tripeptide-1, Hyaceramidyl.

 

Způsob použití: Jednou nebo dvakrát týdně jemně nastříkejte pěnu na čistou suchou pokožku, vyhněte se oblasti očí a rtů. Nechte působit 10-15 minut a opláchněte vodou. Lze použít jako hydratační krém na noc.