Platinová hřejivá maska CITY NAP GIGI 75ml

Neohodnoceno

Vhodná pro všechny věkové kategorie, čistí a vypíná pokožku a navrací jí její přirozené vlastnosti – v každém věku. Obsahuje složky, které při kontaktu s pokožkou vytváří teplo a energii. Maska při nanesení hydratuje pokožku, zvyšuje proudění krve v kapilárách a okysličuje rohovou vrstvu pokožky.

1 785 Kč 1 475,21 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 22524
Platinová hřejivá maska CITY NAP GIGI 75ml
Neohodnoceno
City Nap Platinum 1
Novinka

Detailní popis produktu

Vhodná pro všechny věkové kategorie, čistí a vypíná pokožku a navrací jí její přirozené vlastnosti – v každém věku. Obsahuje složky, které při kontaktu s pokožkou vytváří teplo a energii. Maska při nanesení hydratuje pokožku, zvyšuje proudění krve v kapilárách a okysličuje rohovou vrstvu pokožky. Jemnou masáží se uvolňují povrchové nečistoty a kožní maz, které znečišťují a ucpávají póry. Maska zvyšuje schopnost kůže vstřebávat aktivní živiny, které snadněji pronikají do hlubokých vrstev epidermis. Není vhodná pro poškozenou, citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. 

Aktivní látky: vodní řasy, aminokyseliny, minerály a vitamíny – udržují pokožku zdravou a chrání ji před oxidačním stresem

Použití: Naneste na vlhkou pleť a vlhkými prsty rozprostřete po obličeji a masírujte 2-3 minuty. Ucítíte, jak maska hřeje. Nechte působit 10-15 minut a smyjte vlažnou vodou.