Noční maska CITY NAP GIGI 50ml

Neohodnoceno

Tato inovativní hydratační maska s lehkou a jemnou texturou je ideální pro použití večer, protože v noci dokáže pokožka efektivněji vstřebat účinné látky. Maska dokonale regeneruje a dodává pokožce pocit omlazení a svěžesti. Obsahuje jedinečný komplex vodních řas a dalších rostlin s antioxidačními a antibakteriálními vlastnostmi. 

1 540 Kč 1 272,73 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 22514
Noční maska CITY NAP GIGI 50ml
Neohodnoceno
Urban Sleeping Mask with box 22514
Novinka

Detailní popis produktu

Tato inovativní hydratační maska s lehkou a jemnou texturou je ideální pro použití večer, protože v noci dokáže pokožka efektivněji vstřebat účinné látky. Maska dokonale regeneruje a dodává pokožce pocit omlazení a svěžesti. Obsahuje jedinečný komplex vodních řas a dalších rostlin s antioxidačními a antibakteriálními vlastnostmi. Účinné látky urychlují proces omlazení pokožky, pomáhají udržovat její pružnost a zanechávají pocit zcela hydratované pleti. Urychluje proces omlazení. Posiluje ochrannou vrstvu pokožky a chrání před vysoušením.

Použití: silnější vrstvu masky naneste na suchou odlíčenou pokožku obličeje a nechte působit 3-5 minut poté jemně odstraňte zbývající masku ubrouskem. Nesplachujte.