Liftingová pěnová maska New Age G4 GIGI 150ml

Neohodnoceno

S naší revoluční hydratační maskou řady New Age G4 se vaše péče o ně posune skokem vpřed. Vzdušná zklidňující pěnová textura pomáhá zavádět vlhkost do horní vrstvy pokožky a zlepšuje zadržování přirozené vlhkosti ve všech vrstvách. Výživná pěnová maska díky svému jedinečnému složení zvyšuje regenerační schopnost pokožky, zlepšuje a zpevňuje její texturu.

1 100 Kč 909,09 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 20252
Liftingová pěnová maska New Age G4 GIGI 150ml
Neohodnoceno
20252 NA G4 Foaming Uplift Mask
Novinka

Detailní popis produktu

S naší revoluční hydratační maskou řady New Age G4 se vaše péče o ně posune skokem vpřed. Vzdušná zklidňující pěnová textura pomáhá zavádět vlhkost do horní vrstvy pokožky a zlepšuje zadržování přirozené vlhkosti ve všech vrstvách. Výživná pěnová maska díky svému jedinečnému složení zvyšuje regenerační schopnost pokožky, zlepšuje a zpevňuje její texturu. Aromaterapeutické extrakty zklidňují pokožku a pomáhají uvolnit nahromaděný stres. Výsledkem ošetření je pleť hladší, obohacená vlhkostí, jemná a svěží.

Použití: Použití: Lahvičku důkladně protřepejte, otočte hubicí dolů a jemně vytlačte pěnu do dlaně. Rozetřete pěnu po celé ploše obličeje a nechte 10-20 minut působit. Odstraňte vlhkým hadříkem nebo opláchněte tekoucí vodou. Další informace Řada New Age G4 s komplexem PCM zvyšuje tvorbu buněk a procesy obnovy pokožky, poskytuje maximální vlhkost, poskytuje antioxidační ochranu, obnovuje pigmentovanou pokožku, má protahovací a liftingový efekt.