Sérum pro všechny typy pleti VITAMIN E GIGI 30ml

Neohodnoceno

Vysoce aktivní a účinný kosmetický přípravek, který zabraňuje stárnutí pleti, tvorbě vrásek a má zpevňující vliv na cévy. Sérum obsahuje přírodní složky a vitamin E ve vysoké koncentraci a poskytuje intenzivní komplexní péči všem typům pleti. Stimuluje látkovou výměnu, neutralizuje působení volných radikálů, které mají na předčasném stárnutí hlavní podíl, stimuluje regenerační procesy, buněčné dýchání, hydrataci a výživu pokožky. 

1 540 Kč 1 272,73 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 47509
Sérum pro všechny typy pleti VITAMIN E GIGI 30ml
Neohodnoceno
vitamin E Serum with box 47509
Novinka

Detailní popis produktu

Vysoce aktivní a účinný kosmetický přípravek, který zabraňuje stárnutí pleti, tvorbě vrásek a má zpevňující vliv na cévy. Sérum obsahuje přírodní složky a vitamin E ve vysoké koncentraci a poskytuje intenzivní komplexní péči všem typům pleti. Stimuluje látkovou výměnu, neutralizuje působení volných radikálů, které mají na předčasném stárnutí hlavní podíl, stimuluje regenerační procesy, buněčné dýchání, hydrataci a výživu pokožky. Díky jemné textuře se velmi dobře vstřebává.

Použití: Pár kapek séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat. Podle potřeby použijte samostatně či v kombinaci s pleťovým krémem.