BIO repair serum C ESTER C GIGI 8ml x 2

Neohodnoceno

Poskytuje silnou antioxidantní ochranu, která neutralizuje agresivní působení UV záření a volných radikálů

2 300 Kč 1 900,83 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: 19098
BIO repair serum C ESTER C GIGI 8ml x 2
Neohodnoceno
BIO repair serum C ESTER C GIGI 8ml x 2
Novinka

Detailní popis produktu

Poskytuje silnou antioxidantní ochranu, která neutralizuje agresivní účinky UV záření a volných radikálů, a zabraňuje poškození textury kůže chemickými látkami a kovy, které jsou typické pro znečištěné městské prostředí.

Zesvětluje pleť a vyrovnává její tón: potlačuje tvorbu pigmentu melaninu, který je aktivován UV zářením, a rozkládá již existující pigmentové skvrny na kůži. Dělá barvu pleti jednotnější a rovnoměrnější během krátké doby. Vysoký obsah vitamínu C urychluje proces odstranění odumřelých buněk rohové vrstvy, které pleť dělají matnou a "papírovou" na dotek, spouští přirozený proces obnovy kůže a dodává pleti zdravý lesk, svěžest a mladistvost.

Použití: Klepněte na uzávěr lahvičky, aby se zmáčkl, smíchejte prášek a booster ve lahvičce a důkladně promíchejte. Vymeňte kryt za pipetu (je součástí balení). Pomocí pipety naneste kapku na koneček prstu a masírujte aktivně obličej. Jednu pipetu použijte pro jedno použití. Po aplikaci se může objevit lepivý pocit, který však rychle zmizí, protože aktivátor proniká do kůže. Pokud není jedna pipeta dostatečná, naneste na pleť krém podle potřeby.

Používejte večer, nejméně 30 minut před spaním.

Aktivní ingredience: čistý prášek vitamínu C, kyselina hyaluronová - komplex obsahující 4 různé druhy kyseliny hyaluronové různého průměru molekul, Hydrolyte® green, rostlinná ferulová kyselina