Krém oční pro prozáření očního okolí Christina 30 ml LINE REPAIR GLOW

Neohodnoceno

Line Repair Glow Light Capture Eye Cream, 30ml

Víceúčelový oční krém pro boj s příznaky stárnutí a únavy. Kombinuje rýžové a sojové peptidy, přírodní zpevňující složku a hydratační látky. Vyhlazuje jemné linky, snižuje otoky, zesvětluje tmavé kruhy pod očima a navrácí zářivý vzhled.

849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: 907
Krém oční pro prozáření očního okolí Christina 30 ml LINE REPAIR GLOW
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Aktivní látky:

Peptidový komplex – přírodní bioaktivní složka chrání jemnou pokožku kolem očí a viditelně snižuje tmavé kruhy a otoky. Klinické studie potvrzují zlepšení textury pleti o více než 30 % za pouhé 4 týdny. Aktivní složka je kombinací pečlivě očištěné přírodní sóji, rýžových peptidů a biotechnologicky vyráběné superoxiddismutázy.

Superoxiddismutáza – enzym, který pomáhá rozkládat potenciálně škodlivé molekuly kyslíku v buňkách, čímž zabraňuje poškození tkání.

Přírodní zpevňující složka - vytváří neviditelný film a zpevňuje pleť. Pomáhá zvednout pokožku, má liftingový efekt, chrání, vyhlazuje a zpevňuje. 

Komplex rostlinných extraktů– obsahuje vysokou koncentraci přírodního betainu, který urychluje vstřebání vody, zajišťuje rychlou a nepřetržitou hydrataci pleti a snižuje ztráty vlhkosti. Obnovuje pružnost a zabraňuje tvorbě jemných linek a vrásek.

Pupečník asijský (Centella asiatica) - silný antioxidant s vysokým obsahem flavonoidů a aminokyselin, které zajišťují omlazující, hydratační a zklidňující efekt.

 

Použití:

Naneste stejnoměrnou vrstvu kolem očí a vmasírujte, dokud se úplně nevstřebá.