Noční krém oční harmonizujicí Christina 30ml Unstress

Neohodnoceno

Harmonizující aktivní krém s ceramidy a peptidy viditelně vyhladí pokožku očního okolí. Známky únavy mizí, zatímco spíte. Zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky, zklidňuje, hydratuje, chrání před volnými radikály, omlazuje.

1 770 Kč 1 462,81 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: 762
Noční krém oční harmonizujicí Christina 30ml Unstress
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Popis přípravku

Teď je krém v tubičce pro efektivní aplikaci. Forma balení chrání přípravek před možnou oxidací. Jednoduše se vymáčkne malé množství, nemusíte používat špachtličku.

Tento vysoce aktivní antioxidační noční krém pro pokožku kolem očí napomáhá nastolit ochrannou bariéru pleti, zlepšuje a ozdravuje pokožku kolem očí a též ji omlazuje a dodává zdravý vzhled. Komplex peptidů chrání delikátní pokož- ku před negativním vlivem volných radikálů a zlepšuje syntézu kolagenu pro větší elasticitu a pevnost. Extrakty okurky a mořské řasy změkčují a zklidňují. Ceramidy zvlhčují, zjemňují a vyhlazují pokožku.

Použití

Naneste menší množství krému jemným poklepáváním na oční okolí. Krém aplikujte ráno, velmi jemnými poklepy od vnějšího koutku oka k vnitřnímu, nenanášejte na oční víčka.

Složení

Skvalen, glycerin, ferment termoaktivního peptidu, ceramidy, cyklometikon, olej Shi, extrakt okurky, extrakt Třezalky tečkované, PEG-100 stearát, hexapeptid-10, panthenol, extrakt tříslové kůry (tříslovina), extrakt plumérie, dipeptid-4, vit. E, alantoin, hyaluronan, retinol.