Noční oční krém Wish Christina 30ml

Neohodnoceno

Jemný oční krém s obsahem fytoestrogenů působí na životnost a funkci kožních buněk pro zachování mladistvé a vypnuté pleti. Obnovuje pleť během noci, má výrazné omlazující, regenerační a detoxikační účinky.

1 940 Kč 1 603,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: 451
Noční oční krém Wish Christina 30ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Popis přípravku

Má výrazné omlazující a regeneracní účinky na pokožku očního okolí v průběhu noci. Krém je obohacen o fytoestrogeny - analogy hormonu mládí (DHEA), které obsahuje ve velkém množství kůže mladých lidí. Věkem se syntéza těchto látek snižuje a pleť je méně odolná vlivu stresu a jiných faktorů urychlujících stárnutí. Přípravek obsahuje melanthoin, který stimuluje relaxace mimických svalů a prodlužuje životnost zdravých buněk pleti. Výsledkem je krásná a vypnutá pleť.

Upozornění: Nutné postupné zvykání pleti na krém - první týden aplikovat obden malé množství pouze jednou denně, postupně aplikovat denně.

Použití

Jemným poklepáváním denně nanášejte krém v tenké rovnoměrné vrstvě na pokožku okolo očí. UPOZORNĚNÍ: Krém obsahuje koncentrace aktivních látek, proto je doporučováno postupné zvykání pleti na krém. První týden aplikujte obden malé množství pouze jednou denně - večer, postupně přejděte ke každodenní aplikaci.

Složení

Deionizovana voda, glycerin, Bambucký olej, skvalen, olej z avokáda, tioktová kyselina, dimetyl ???, hydroxidecil ubiquin (a) lecitin (a) beta-sitosterol, ksantanova pryskyřice, korraginan (a) hydrogenizovaný lecitin (a) hydrogenizovaný fosfátidylcholin, prasteron, melatonin, retinol, allantoin, tokoferyl acetát, citrónová kyselina.