Sada liftingová Holy Land PERFECT TIME

Neohodnoceno

PERFECT TIME je vysoce účinná řada kosmetiky vhodná pro ošetření a naplnění potřeb zralé pleti.

Sada obsahuje: PERFECT TIME ZDOKONALENÉ ZPEVŇUJÍCÍ A LIFTINGOVÉ SÉRUM S PEPTIDY, PERFECT TIME DENNÍ ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM S PEPTIDY, PERFECT TIME HLOUBKOVĚ PŮSOBÍCÍ NOČNÍ KRÉM S PEPTIDY.

5 200 Kč 4 297,52 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 141699
Sada liftingová Holy Land PERFECT TIME
Neohodnoceno
893 firming lifting kit perfect time holy land
Akce

Detailní popis produktu

PERFECT TIME SADA PRO ZPEVNĚNÍ & LIFTING

PERFECT TIME je vysoce účinná řada kosmetiky vhodná pro ošetření a naplnění potřeb zralé pleti. Jednotlivé produkty obsahují nejkvalitnější ingredience, inovativní lipopeptidy a esenciální aminokyseliny, díky jejichž působení dochází k zesílení vrstvy podkožního tuku a v důsledku toho vyplnění vrásek a vyhlazení pleti. Výrobky této řady navíc zpevňují a zvýrazňují kontury obličeje, napínají pokožku krku a dekoltu a dodávají jí mladistvý vzhled.

SADA OBSAHUJE:

PERFECT TIME ZDOKONALENÉ ZPEVŇUJÍCÍ A LIFTINGOVÉ SÉRUM S PEPTIDY

Intenzivní korekční sérum zpevňuje pokožku, minimalizuje vzhled jemných vrásek a vytváří efekt liftingu. Obohaceno o komplex peptidů, které výrazně zlepšují vzhled jemných vrásek a vrásek, antioxidanty, jež pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály a zpomalují proces stárnutí pleti, výtažek z jinanu dvojlaločného (Ginkgo biloba), který oživuje a stimuluje pokožku, a povzbuzující účinky kyseliny hyaluronové, jež přinášejí výrazné zvlhčení pleti, efekt liftingu a vykreslení kontur obličeje.

PERFECT TIME DENNÍ ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM S PEPTIDY

Denní krém aktivně působící zejména na omlazování a zpevnění pleti. Obohacený o jedinečný komplex peptidů, které pomáhají výrazně zlepšovat vzhled jemných vrásek a krom toho slouží jako prevence vzniku nových vrásek, extrakty ze sójových bobů a smldince chlupatého, jež posilují povrchovou strukturu pokožky, a esenciální aminokyseliny, které vyplňují vrásky, zlepšují elasticitu pleti a přinášejí efekt liftingu.

PERFECT TIME HLOUBKOVĚ PŮSOBÍCÍ NOČNÍ KRÉM S PEPTIDY

Výživný noční krém zpevňuje pokožku, minimalizuje vzhled jemných vrásek a vytváří efekt liftingu. Obohacený o inovativní lipopeptidy, esenciální aminokyseliny, výtažky z rostlin a povzbuzující účinky kyseliny hyaluronové. Krém zlepšuje elasticitu pleti, dodává jí pevnost, zlepšuje syntézu kolagenu, přispívá k výraznému vyhlazení vrásek, zpomaluje proces stárnutí a omlazuje pokožku.