Sérum pro vyhlazení vrásek Christina 30ml Wish

Neohodnoceno

Sérum pro vyhlazení vrásek s kryo efektem si oblíbí každá kosmetička i její klientky. Svoji účinností je naprosto bezkonkurenční, jeho efektivitu lze přirovnat k mezoterapeutickým omlazujicím koktejlům. Sérum obsahuje myo-relaxační peptidy, které uvolňují svaly obličeje, tím redukují vrásky, zabraňují jejich dalšímu vzniku a mají tak i výrazný vypínající efekt.

Sérum bojuje s komplexními projevy stárnutí díky obsahu kyseliny hyaluronové, komplexu vitamínů, antioxidantů a bambuckého másla. Intenzivně hydratuje pokožku, udržuje lipidovou rovnováhu, stimuluje buněčný metabolismus a regeneraci, změkčuje, vyhlazuje a obnovuje elasticitu pleti.

2 455 Kč 2 028,93 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: 1394
Sérum pro vyhlazení vrásek Christina 30ml Wish
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Popis přípravku

Hlavním úkolem séra je uvolnění mimických svalů. Rozhodující roli při dosažení tohoto cíle (relax svalů) hrají dva myo-relaxační peptidy: argireline a waglerin – (analog hadího jedu) peptid nacházející se v jedu Chřestýšovce Waglerova pomáhá uvolnit svalovou tenzi a má silný relaxační a anestetický účinek. Tyto aktivní peptidy nebo myo-relaxanty perfektně pronikají přes rohovou bariéru, vážou se na určité buněčné receptory a uvolňují svaly obličeje.

Tím redukují vrásky, zabraňují jejich dalšímu vzniku a mají tak i výrazný vypínající efekt.

Sérum bojuje s komplexními projevy stárnutí díky obsahu  kyseliny hyaluronové, komplexu vitamínů, antioxidantů a bambuckého másla. Intenzivně hydratuje pokožku, udržuje lipidovou rovnováhu, stimuluje buněčný metabolismus a regeneraci, změkčuje, vyhlazuje a obnovuje elasticitu pleti.

Sérum "Absolutní jistota" však není kouzelná pilulka. Nečekejte okamžitý efekt ihned po první aplikaci. I když sérum způsobuje mírné znecitlivění v aplikované oblasti, není to injekce botulotoxinu.  

Použití

Aplikuje sérum pravidelně ráno i večer pod krém - do měsíce uvidíte značně viditelný výsledek – zjemní se hloubka vrásek na čele, u očních koutků, nad horními rty a celkově získá pokožka obličeje hladší reliéf a rozjasnění.

wish_confidence