Sada na mastnou pleť Holy Land 3v1 DOUBLE ACTION

Neohodnoceno

SADA PRO KOREKCI TVORBY MASTNOTY od HL je určena k omezování mastného lesku a tvorby komedomů a pupínků, pomáhá zklidňovat a vysušovat ložiska zánětů a zlepšuje texturu pleti.

Sada obsahuje: DOUBLE ACTION MÝDLO, DOUBLE ACTION HYDRATAČNÍ EMULZE, DOUBLE ACTION ADSTRINGENTNÍ TÓNOVACÍ MLÉKO

1 980 Kč 1 636,36 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 104199
Sada na mastnou pleť Holy Land 3v1 DOUBLE ACTION
Neohodnoceno
double action Äĺüś îŚůöĹÇ çâÖä x1200x1200
Akce

Detailní popis produktu

DOUBLE ACTION SADA PRO KOREKCI TVORBY MASTNOTY

Pro mastnou pleť je typický lesklý, mastný vzhled a zvětšené póry. Takováto pleť je navíc náchylná k tvorbě pupínků, komedomů (černé pupínky) a jiných zánětlivých problémů. V některých případech se může jednat o mírné akné, zarudnutí a zvýšenou citlivost pleti. Všechny tyto jevy jsou způsobeny nadměrnou aktivitou mazových žláz. Maz, který je tvořen směsí tuků a vosku, má funkci oddělující vrstvy, která chrání pokožku před bakteriemi, změkčuje ji a zabraňuje odpařování přirozené vlhkosti. U nevyvážené mastné pleti dochází k nadměrnému vylučování mazu, což vede k tvorbě komedomů a lesklého povlaku.

SADA PRO KOREKCE TVORBY MASTNOTY od HL je určena k omezování mastného lesku a tvorby komedomů a pupínků, pomáhá zklidňovat a vysušovat ložiska zánětů a zlepšuje texturu pleti.

SADA OBSAHUJE:

DOUBLE ACTION MÝDLO

Vysoce efektivní čisticí prostředek na denní čištění odstraňuje přebytečný maz a zbytky kožních buněk a zlepšuje pleťové problémy spojené s mastnou pletí, nezpůsobuje odlupování ani vysoušení pokožky.

DOUBLE ACTION HYDRATAČNÍ EMULZE

Denní hydratační krém s lehkou texturou uzamyká vlhkost v pokožce. Přispívá ke zlepšení struktury pokožky, navrací pokožce rovnováhu a poskytuje ochranu.

DOUBLE ACTION ADSTRINGENTNÍ TÓNOVACÍ MLÉKO

Tónující lokální suspenze pro dezinfekci a sušení zánětlivých prvků. Pro mastnou pleť se sklony k akné.