Akce

Sada na mastnou pleť Holy Land 3v1 DOUBLE ACTION

104199
Neohodnoceno
  • 1 z 2

SADA PRO KOREKCE TVORBY MASTNOTY od HL je určena k omezování mastného lesku a tvorby komedomů a pupínků, pomáhá zklidňovat a vysušovat ložiska zánětů a zlepšuje texturu pleti.

SADA OBSAHUJE: DOUBLE ACTION MÝDLO, DOUBLE ACTION HYDRATAČNÍ EMULZE, DOUBLE ACTION ADSTRINGENTNÍ TÓNOVACÍ MLÉKO

  • 1 980 Kč 396 Kč –20 %
    1 309,09 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 13.12.2023
1 584 Kč
Kategorie: Kosmetické sady
 

DOUBLE ACTION SADA PRO KOREKCE TVORBY MASTNOTY

Pro mastnou pleť je typický lesklý, mastný vzhled a zvětšené póry. Takováto pleť je navíc náchylná k tvorbě pupínků, komedomů (černé pupínky) a jiných zánětlivých problémů. V některých případech se může jednat o mírné akné, zarudnutí a zvýšenou citlivost pleti. Všechny tyto jevy jsou způsobeny nadměrnou aktivitou mazových žláz. Maz, který je tvořen směsí tuků a vosku, má funkci oddělující vrstvy, která chrání pokožku před bakteriemi, změkčuje ji a zabraňuje odpařování přirozené vlhkosti. U nevyvážené mastné pleti dochází k nadměrnému vylučování mazu, což vede k tvorbě komedomů a lesklého povlaku.

SADA PRO KOREKCE TVORBY MASTNOTY od HL je určena k omezování mastného lesku a tvorby komedomů a pupínků, pomáhá zklidňovat a vysušovat ložiska zánětů a zlepšuje texturu pleti.

SADA OBSAHUJE:

DOUBLE ACTION MÝDLO

Vysoce efektivní čisticí prostředek na denní čištění odstraňuje přebytečný maz a zbytky kožních buněk a zlepšuje pleťové problémy spojené s mastnou pletí, nezpůsobuje odlupování ani vysoušení pokožky.

DOUBLE ACTION HYDRATAČNÍ EMULZE

Denní hydratační krém s lehkou texturou uzamyká vlhkost v pokožce. Přispívá ke zlepšení struktury pokožky, navrací pokožce rovnováhu a poskytuje ochranu.

DOUBLE ACTION ADSTRINGENTNÍ TÓNOVACÍ MLÉKO

Tónující lokální suspenze pro dezinfekci a sušení zánětlivých prvků. Pro mastnou pleť se sklony k akné.