Vosk Perleť (Crystal) Top line ITALWAX 100ml

Neohodnoceno

Perleťový roll-on vosk se zvýšenou přilnavostí se nanáší v tenké vrstvě, díky čemu dobře přiléhá na chloupky i na papír. Postup odstranění chloupků je méně bolestivý a vosk nezanechává lepivý pocit na pokožce.

51 Kč 42,15 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Kód: C100PE_IT
Vosk Perleť (Crystal) Top line ITALWAX 100ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Top Formula vosky jsou vyrobeny na bázi syntetických pryskyřic a mají vysokou přilnavost. Syntetické vosky nezpůsobují podráždění a alergii, vhodné pro lidi s citlivou pokožkou. Vosky se nanáší v tenké vrstvě, díky tomu dobře přilnou na chloupky a na papír. Postup odstranění chloupků je méně bolestivý. Nezanechává lepivý pocit na pokožce.

Vosk na depilaci se rozehřívá pomocí mono ohřívače. Aplikuje se na pokožku pomocí roll-onu, který je součástí balení vosku. Vosk se rozehřívá v mono ohřívači 30-40min dle své hustoty. Před aplikací na pokožku vyzkoušejte zda není vosk pro vás příliš horký a až potom jej aplikujte na vámi zvolené depilované místo. Na vosk přiložte papírek na depilaci a trhněte proti směru růstu chloupků. Pro lepší efekt doporučujeme používat předdepilační přípravky.