Tip

Květová voda z pelargonie vonné - geranium BIO laSaponaria 100 ml

9934
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Omamně voňavé pelargonie vyrostly na malé italské bio farmě v provincii Teramo, kde květy sklízejí v pravý moment, kdy obsahují nejvíce aktivních látek. Svou osvěžující, antiseptickou a uklidňující sílu propůjčují BIO květové vodě, stočené do lahvičky z recyklovaného plastu. Hydrolát z gerania si oblíbíte pro každodenní péči o pleť, ocení ji zašedlá pokožka bez života a jiskry, kterou krásně prozáří. Pomůže při odličování, čištění i tonizaci pleti a je skvělou ingrediencí také do DIY kosmetiky.


  • 123,14 Kč bez DPH
  • Objednáno
149 Kč
Kategorie: Pleťové vody
Položka byla vyprodána...
 

Svou osvěžující, antiseptickou a uklidňující sílu propůjčují BIO květové vodě, stočené do lahvičky z recyklovaného plastu:

  • Funguje jako skvělé tonikum pleti, stačí ho nastříkat na obličej po čištění pokožky a následně na vlhkou tvář aplikovat oblíbený krém.
  • Můžete ho využít při přípravě domácí kosmetiky. Podpoří účinky krémů pro citlivou pleť, pomůže zklidnit pokožku v krémech po opalování či po holení a přidat ho můžete i do bezalkoholových osvěžujících krémů pro děti.

 

Materiál obalu: Recyklovaný (post-consumer) plast.

Jak recyklovat: Pokud lahvičku nevyužijete doma, znovu ji recyklujte v kontejneru na plast.

Složení: Pelargonium Graveolens Water*, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství