Sérum oční omlazující MASTELLI 15ml PLINEST CARE

Neohodnoceno

Gelové sérum pro intenzivní péči o oční okolí, zamezení otoků, proti stárnutí pleti a tmavým kruhům pod očima.

1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kód: PL 04
Sérum oční omlazující MASTELLI 15ml PLINEST CARE
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Revitalizační hydratační gel proti stárnutí intenzivního působení snižuje otoky a tmavé kruhy kolem očí. Gel je lehké struktury, extrémně bohatý na aktivní složky hyaluronové přírodního původu ve vysoké koncentraci. Obsahuje kyselinu hyaluronovou jak s vysokou molekulovou hmotností, která bude mít vliv na vnější vrstvy pokožky, tak s nízkou molekulovou hmotností, která má hluboký hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pružnost a tonus pleti.

Plinest Care obsahuje nukleotidy, látky přírodního původu, široce rozšířené v našem těle, přispívající k obnově kůže, produkt kolagenu. Přírodní kyselina hyaluronová má hluboký hydratační účinek a pomáhá  zvyšovat pevnost a tonus pleti. Vitamin E, který má antioxidační a antiradikální vlastnosti, má příznivé účinky v případě poškození volnými radikály. Gel také obsahuje exkluzivní komplex rostlinných extraktů a antioxidačních látek se speciálně vyvinutou recepturou pro zlepšení mikro cirkulace, boje proti otokům a tmavým kruhům pod očima a snížení pocitu těžkosti kolem oči.

Indikace pro použití

Gel se doporučuje použit ke zlepšení pružnosti a elastičnosti pokožky kolem oči. Osvěžující a protiedematozní, redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Díky svým revitalizačním vlastnostem, které snižují známky únavy oči, je gel zvláště vhodný pro použití v přítomnosti otoků a tmavých kruhů pod očima a při pocitu otoku.

Použití

Naneste gel ráno a večer a také během dne v závislosti na individuálních potřebách. Lehkým poklepáním rozdělte malé množství gelu do oblasti kolem očí a podél obočního oblouku. Gel se rychle vstřebává a zanechává na pokožce příjemný pocit svěžesti. Skvěly základ pro líčení.

Složení

Aqua; betaines; butylenglykol; hyaluronát soudný; sodná DNA; výtažek z aromatických zimolezů; výtažek z zimolezu japonského; mléčná kyselina.

Zvláštní pokyny

Výrobek je určen pouze pro vnější použití. Gel uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Ne aplikovat, pokud je známa nesnášenlivost jednoho nebo více jeho komponentu.