Mini sada esenciálních vitamínů pro pleť - ABC pH formula 20mlx3

Neohodnoceno

Sada Obsahuje:

  • VITA C Hydratační krém s vitamínem C 20ml
  • VITA B3 Hydratační krém s niacinamidem 20ml
  • VITA A Hydratační krém s retinolem 20ml
2 717 Kč 2 245,45 Kč bez DPH
Dostupnost: Externí sklad
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: PH217
Mini sada esenciálních vitamínů pro pleť - ABC pH formula 20mlx3
Neohodnoceno
ABC minikit box closed 600x492
Novinka

Detailní popis produktu

Sada Obsahuje:

  • VITA C Hydratační krém s vitamínem C 

Vitamin C je nezbytný pro prevenci a odvrácení viditelných známek stárnutí pleti a pigmentových změn. pHformula vyvinula vysoce koncentrovaný krém s vitaminem C s 24hodinovým hydratačním účinkem, který poskytuje okamžitou a intenzivní hydrataci. Přípravek Vitamin C cream má lehkou texturu a obsahuje askorbyl-fosfát hořečnatý o předepsané síle, který má vynikající účinky proti stárnutí pokožky a je ideální pro každodenní a celoroční použití. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Indikace: Vhodný pro všechny typy pleti Dehydrovaná pleť. Pro všechny věkové skupiny. Pleť s viditelnými známkami fotografického stárnutí. Hyperpigmentace.

Použití: Naneste každé ráno a večer na čistou a suchou pokožku.

 

  • VITA B3 Hydratační krém s niacinamidem

Vitamin B3 je nezbytný pro prevenci a odvrácení viditelného zarudnutí, pigmentových změn a známek stárnutí pleti. V laboratořích pHformula vyvinuli vysoce koncentrovaný krém s vitaminem B3 s 24hodinovým hydratačním účinkem, který poskytuje okamžitou a intenzivní hydrataci. Přípravek Vitamin B3 cream má lehkou texturu a obsahuje niacinamid o předepsané síle, který má vynikající účinky na korekci pleti a je ideální pro každodenní a celoroční použití. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Indikace: Vhodný pro všechny typy pleti Dehydrovaná pleť. Pro všechny věkové skupiny. Pleť s viditelnými známkami fotografického stárnutí . Tmavé skvrny.

Použití: Naneste každé ráno a večer na čistou a suchou pokožku. 

 

  • VITA A Hydratační krém s retinolem

Přípravek VITA A cream obsahuje čistý retinol a měl by se používat při pokročilé léčbě stárnoucí pokožky. Retinol pomáhá stimulovat regeneraci buněk a snižuje výskyt jemných linek, vrásek a stařeckých skvrn způsobených fotografickým i skutečným stárnutím pleti. Retinol je také účinný při odstraňování jizev po akné a skvrn, které často provází problematickou pleť. 24hodinový hydratační komplex obsažený v tomto přípravku se skládá ze synergicky působící směsi přírodních hydratačních faktorů, které napomáhají dlouhodobé hydrataci a ochraně pokožky.

Indikace: Pleť s viditelnými známkami fotografického stárnutí Skvrny. Pleť se sklony k akné

Použití: Naneste pouze večer na čistou a suchou pokožku. Četnost aplikace závisí na toleranci pokožky.

Upozornění: přípravek obsahuje složku (složky), které mohou zvýšit citlivost pokožky na spálení sluncem.