Peelingový gel MASTELLI PLINESTCARE 50ml

PL 08
Neohodnoceno

Plinest Care Peel 15.4 - Intenzivní peeling s kyselinou glykolovou a mléčnou s omlazujícím a exfoliačním účinkem.


  • 1 528,93 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.12.2023
1 850 Kč
Kategorie: Pleťové peelingy
 

Indikace pro použití: podporuje exfoliaci buněk povrchové vrstvy epidermis, stimuluje fyziologickou obnovu. Může být použit na obličej, krk, dekolt a na hřbet rukou. Přispívá k redukci hyperpigmentace a může být také použit v kombinaci s bělícími profesionálními procedurami.
Další použití – k přípravě procedur profesionálního peelingu v ambulantním prostředí.

Aplikace: aplikujte nejlépe večer, opakujte každý den nebo obden. Na oblast obličeje, krku a dekoltu stačí aplikovat malé množství gelového peelingu a vmasírovat ho do pokožky, dokud není zcela absorbován. Po 20 – 30 minutách smyjte vlažnou vodou a aplikujte další vhodné přípravky. Produkt není vhodný pro silně citlivou pokožku. Po použití přípravku doporučujeme aplikovat krém s ochranným faktorem.
Pro zajištění efektivnějšího výsledku se doporučuje provádět komplexní péči o pleť, včetně používání přípravků PLINEST® care Omlazující denní krém s SPF a PLINEST® care Omlazující noční krém proti stárnutí.

Složení: voda; kyselina glykolová; kyselina laktobionová; urea; hydroxid sodný; xanthanová guma; caprylyl glykol; 1,2-hexandiol; polysorbát 20; tropolon.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost jedné nebo více látek obsažených v produktu. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: balení a leták – papír,  zbytek – netříděný TKO. Vždy zkontrolujte pravidla pro sběr domácího odpadu ve vašem okolí.